22 646 99 12
Kontakt tel. w godz. 8-18 - 22 646 99 12

Znajdź przesyłkę

Logowanie

Szanujemy Twój czas i pieniądze Zamów ofertę

W Delta City posiadamy nowoczesne zaplecze do transportu odzieży na wisząco – to usługa, którą dedykujemy firmom działającym w branży odzieżowej, w tym projektantom, zakładom produkcyjnym, organizatorom pokazów oraz sklepom. Dowozimy odzież zawsze w nienaruszonym stanie bez konieczności pakowania jej np. w kartony. To powoduje, że nie jest ona narażona na zabrudzenia oraz zagniecenia i nie ma konieczności jej ponownego prasowania.

Realizowany przez nas transport odzieży na wisząco to transport dedykowany odbywający się z użyciem specjalnie przystosowanego do tego pojazdu o ładowności 1,5 tony. Nasz samochód jednorazowo może przewieźć do 1500 sztuk odzieży na przystosowanych do tego stelażach. Nasze pojazdy są zawsze czyste, zatem ubrania dostarczane są na miejsce w takim samym stanie, w jakim zostały nam przekazane.

Przesyłki kurierskie zagraniczne - przesyłki międzynarodowe - nasza flota

Cena usługi ustalana jest indywidualnie – zapraszamy do skontaktowania się z naszą firmą i przekazania nam podstawowych informacji o transporcie, a my przygotujemy szybką wycenę.

 
Oprócz transportu odzieży na wisząco nasza firma kurierska świadczy także szereg innych nietypowych usług transportowych. Wśród których znajdą Państwo między innymi:

Nasza firma świadczy także inne usługi z zakresu branży kurierskiej.

 

Firma kurierska Delta City - Transport odzieży na wisząco - zapraszamy.

 

 mapmarker

Nasze oddziały

Dane teleadresowe naszych oddziałów w całej Polsce.

Link

 van

Flota pojazdów

Nasze środki transportu do Państwa dyspozycji.

Link

 hearth

Działalność charytatywna

Współpraca z Fundacjami Charytatywnymi.

Link

 ok

Nasze atuty

Terminowość doręczeń, bogata oferta produktowa, szeroki wachlarz usług, profesjonalna obsługa klienta, najwyższa jakość usług.

Link