22 646 99 12
Kontakt tel. w godz. 8-18 - 22 646 99 12

Znajdź przesyłkę

Logowanie

Szanujemy Twój czas i pieniądze Zamów ofertę
  • Przesyłka pobraniowa bezpiecznym sposobem na prowadzenie transakcji w Internecie
  • Usługi przesyłek za pobraniem świadczy wiele firm kurierskich i instytucji, w tym Poczta Polska
  • Cennik przesyłek pobraniowych - cena przesyłki pobraniowej jest wyższa niż przesyłki standardowej

 

Obecnie przesyłka pobraniowa to wygodny sposób na prowadzenie transakcji bez konieczności zapłaty z góry za dostarczone towary. Odbiorca reguluje zobowiązanie wtedy, gdy otrzymuje paczkę do swoich rąk, natomiast jej nadawca otrzymuje pobrane od odbiorcy pieniądze w formie przelewu na swoje konto bankowe, przekazu pocztowego lub w innej ustalonej formie.

 

Kiedy warto wybrać przesyłki pobraniowe?

Przesyłka za pobraniem jest najczęściej wybierana przez sprzedawców prowadzących transakcje w internecie, którzy chcą dać klientom możliwość zapłaty przy odbiorze paczki, co daje wyższe poczucie bezpieczeństwa. Również są one wykorzystywane przez innych dostawców, którzy zgadzają się na płatność za pobraniem, na przykład w transakcjach pomiędzy firmami przy dostawie towarów.

 

Gdzie można skorzystać z usługi za pobraniem?

Paczki za pobraniem można wysyłać obecnie w wielu firmach i instytucjach – dostępna jest paczka pocztowa pobraniowa, można również skorzystać z usług w większości firm kurierskich.

 

Przesyłka kurierska i paczka pocztowa pobraniowa - sprawdź nasze ceny

 

Paczki pobraniowe międzynarodowe

Aktualnie opcja doręczenia przesyłek za pobraniem jest możliwa jedynie dla paczek krajowych, dlatego też nie ma możliwości wysłania jej do odbiorcy z innego kraju.

 

Od czego zależy cena paczki pobraniowej?

Ceny przesyłek pobraniowych są wyższe od przesyłek standardowych – związane jest to z realizacją usługi pobrania. Ceny zależne są przede wszystkim od wybranego operatora, rodzaju oraz wagi paczki, a także adresu docelowego. Dodatkowo nadawca może skorzystać z innych opcji, na przykład wysłać paczkę pobraniową priorytetową czy też z zadeklarowaną wartością i ubezpieczeniem.

 

Paczka pobraniowa a sprawdzenie zawartości przesyłki

Paczki pobraniowe często są mylone z paczkami z opcją sprawdzenia przesyłki. Nie ma w tym przypadku możliwości zobaczenia zawartości przesyłki przed jej odebraniem i opłaceniem. Warto jednak wskazać, że niektórzy operatorzy pozwalają na wykupienie dodatkowej opcji sprawdzenia przesyłki.

 

Oczekiwanie na zwrot środków z pobrania

Zwrot środków następuje zwykle do 10 dni roboczych. Można przyspieszyć oczekiwanie, decydując się na wykupienie dodatkowej usługi.

Jeżeli interesuje cię przesyłka kurierska pobraniowa, w takim przypadku w naszej firmie kurierskiej Delta City dajemy ci taką możliwość – zapewniamy przy tym bardzo atrakcyjne ceny, dlatego zapraszamy do bliższego zapoznania się z naszą ofertą!

 

Przesyłka pobraniowa - cennik

W zakresie cen dotyczących przesyłek pobraniowych prosimy o kontakt z naszymi przedstawicielami.

 

Firma kurierska Delta City Przesyłki

 

 mapmarker

Nasze oddziały

Dane teleadresowe naszych oddziałów w całej Polsce.

Link

 van

Flota pojazdów

Nasze środki transportu do Państwa dyspozycji.

Link

 hearth

Działalność charytatywna

Współpraca z Fundacjami Charytatywnymi.

Link

 ok

Nasze atuty

Terminowość doręczeń, bogata oferta produktowa, szeroki wachlarz usług, profesjonalna obsługa klienta, najwyższa jakość usług.

Link