22 646 99 12
Kontakt tel. w godz. 8-18 - 22 646 99 12

Znajdź przesyłkę

Logowanie

Szanujemy Twój czas i pieniądze Zamów ofertę

Podziękowania dla Darczyńców !

"Niniejszym składamy najserdeczniejsze podziękowania za życzliwość i pomoc, jaką okazali Państwo wspierając nasze działania na rzecz instytucji charytatywnych, które dzięki Państwa ofiarności współfinansujemy."

Akcja "Korek dla Stasia"nadal trwa !

"Dzięki Waszej pomocy zebraliśmy ponad 18 ton nakrętek. Przez cały czas trwania naszej akcji czujemy, że możliwe jest pogodne patrzenie w przyszłość i że w potrzebie nigdy nie jest się samemu".
Staś, Ula i Szymon

http://www.facebook.com/KorekDlaStasia

Korek dla Stasia

DeltaCity wspiera akcję "Pij mleko! Będziesz wielki"

Społeczna kampania "Pij mleko! Będziesz wielki" zainicjowana w Polsce w styczniu 2003 roku ma na celu uświadomienie dzieciom i ich rodzicom, jak ważne dla zdrowia jest picie mleka. Kampania została stworzona przez Międzynarodowe Stowarzyszenie Reklamy (IAA) w Polsce. Spoty i reklamy propagujące picie mleka, z udziałem między innymi tak znanych osób, jak Kayah, Bogusław Linda, Jagna Marczułajtis i Krzysztof Hołowczyc można zobaczyć w mediach ogólnopolskich (telewizja, prasa, Internet, radio, outdoor).

"Pij mleko! Będziesz wielki"

Dom Dziecka ks. Baudouina

Delta City w 2011 roku wsparła finansowo działalność Domu Dziecka ks. Baudouina. Delta City została sponsorem Domu Dziecka, zakupiliśmy m.in pieluchy jednorazowe Jest nam niezmiernie miło, jeśli możemy brać udział w takich akcjach

Dom Dziecka ks. Baudouina

 mapmarker

Nasze oddziały

Dane teleadresowe naszych oddziałów w całej Polsce.

Link

 van

Flota pojazdów

Nasze środki transportu do Państwa dyspozycji.

Link

 hearth

Działalność charytatywna

Współpraca z Fundacjami Charytatywnymi.

Link

 ok

Nasze atuty

Terminowość doręczeń, bogata oferta produktowa, szeroki wachlarz usług, profesjonalna obsługa klienta, najwyższa jakość usług.

Link