22 646 99 12
Kontakt tel. w godz. 8-18 - 22 646 99 12

Znajdź przesyłkę

Logowanie

Szanujemy Twój czas i pieniądze Zamów ofertę

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, przygotowaliśmy usługę transportu odzieży na wisząco. Mamy świadomość, że nie każdy produkt można łatwo zapakować, a niektóre rodzaje odzieży wymagają transportu w warunkach szczególnej dbałości, dlatego też jesteśmy w stanie za pomocą specjalnego pojazdu o ładowności 1,5 tony przewieźć nawet 1500 sztuk odzieży na specjalnie do tego celu przeznaczonych stelażach.

Profesjonalny transport odzieży na wisząco

Oferujemy Państwu transport odzieży na wisząco w atmosferze szczególnej uwagi. Dbamy o każdą sztukę odzieży podczas jej pakowania, transportu oraz na etapie wypakowywania. Gwarantujemy, że odzież dotrze na miejsce docelowe w nienaruszonym stanie. Nasi kierowcy posiadają ogromne doświadczenie w transporcie różnego typu materiałów, także bardzo delikatnych, dlatego zadbają oni o Państwa ubrania tak, by były całkowicie bezpieczne. Jeśli poszukują Państwo firmy, która zapewni profesjonalny transport odzieży na wisząco, serdecznie zapraszamy do kontaktu i do skorzystania z naszych usług.

Samochód dostawczy, 8 paletowy 1,50 zł/km jezdny.

Delta City Usługi kurierskie - Transport odzieży na wisząco

 mapmarker

Nasze oddziały

Dane teleadresowe naszych oddziałów w całej Polsce.

Link

 van

Flota pojazdów

Nasze środki transportu do Państwa dyspozycji.

Link

 hearth

Działalność charytatywna

Współpraca z Fundacjami Charytatywnymi.

Link

 ok

Nasze atuty

Terminowość doręczeń, bogata oferta produktowa, szeroki wachlarz usług, profesjonalna obsługa klienta, najwyższa jakość usług.

Link